Festiwal średniowieczny w Hamar

Zaczęło się lato (nawet w Norwegii), a tym samym rozpoczął się sezon festiwali rekonstrukcji historycznych. W Polsce jest ich całe mnóstwo, ale w Norwegii również dajemy sobie radę :) Jak wiecie, w rekonstrukcję bawię się już od jakiegoś czasu (15 lat), a fotki z wypraw staram się zawsze umieszczać na blogu, żeby pokazać wam między innymi, jaka to dobra zabawa, która w dodatku wszechstronnie rozwija uczestnika lub uczestniczkę – intelektualnie, towarzysko i manualnie (mnóstwo ludzi zabiera się za odtwarzanie dawnych rzemiosł i świetnie im to wychodzi). Tym razem podzielę się z wami zdjęciami z festiwalu z pobliskiego Hamar.

Miłego oglądania!

Informacje o Mara

"Dom..." to miejsce, gdzie mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat życia w Norwegii obserwowanego z perspektywy antropolożki kultury. Jakby tego było mało - specjalistki od migracji. Zwłaszcza polskich. Bywa, że sama jestem obiektem własnych obserwacji ;-) Na co dzień mieszkam wraz z Połówkiem i Kotą we Wschodniej Norwegii i dobrze mi tu :-)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wszystko. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Festiwal średniowieczny w Hamar

  1. Renata pisze:

    Pani Moniko i jak tam nocleg się udał???? Fajny macie ten festiwal, ale jeszcze fajniejsza rzecz to pasja. Wpasowaliście się ze swoim Wikingiem idealnie w klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.